idehmedia

قالیشویی در تهران

یکی از بزرگترین خدمات ارائه شده برای منازل مسکونی در اکثریت شهر ها به خصوص شهر تهران ، خدمات شستشوی فرش یا همان قالیشویی است که در دهه های اخیر در این زمینه پیشرفت های چشمگیری را شاهد بوده ایم از جمله استفاده از ماشین آلات و ابزارهای پیشرفته و کارآمد تر در زمینه شستشوی فرش.

در کشور ما ایران قالی و قالی بافی یکی از تاریخی ترین و زیبا ترین هنر هنرمندان ایرانی بوده است که نه تنها در خود کشور ایران بلکه در سطح جهان صنعت قالیبافی ایران معروف و پر آوازه است.وجود قالی در بین مردم کشورمان از اهمیت بالایی برخوردار است و شهرهای مختلف کشور قالی ها و قالی بافی های مختص خود را دارند. از این رو فرش در بیشتر خانه های ما جزء ملزومات است. همانطور که می دانیم فرش ها برای دوام بیشتر خود و سالم ماندن از مشکلات متعدد موجود برای فرش نیاز به رسیدگی دارند مانند گردگیری با جاروها و یا شستشوی فرش ها که حداقل دو سالی یک بار انجام می شود. در گذشته این شستشو با وجود رعایت نکردن استاندارد های شستشو، ولی این کار انجام می ش، اما با رشد چشمگیر ساختمان و آپارتمان ها و نبود فضای کافی برای شستشو و از طرفی شستشوی نا مناسب فرش ها که باعث پارگی ، شکستگی ، از بین رفتن لطافت فرش و... صنعت قالیشویی نیز اهمیت فراوانی یافت و در شهرهای مختلف گسترش پیدا کرد.

با توجه به دلایل مذکور قالیشویی در تهران از اهمیت بسیار فراوانی برخوردار است.از این بابت انجام خدمات مربوط به قالی نیز مورد اهمیت است خدماتی همچون شستشوی تمیز ، آسیب نرسیدن به قالی در هنگام شستشو و... در این شهر قالیشویی های فراوانی وجود دارد که یکی از بهترین و مدرن ترین قالیشویی های این شهر، قالیشویی یوسف آباد است. قالیشویی یوسف آباد فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده است و در طول این راه تجارب بسیار بالایی به دست آورده است که سبب شده است موفقیت خود را در این زمینه بسیار افزایش دهد. این قالیشویی با بهره گیری از بهترین و بروزترین تجهیزات و کادر پرسنلی با تجربه و خبره در این زمینه فعالیت می کند و با مدیریت فوق العاده خود توانسته بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد از جمله خدمات قالیشویی یوسف آباد می توان به پرداخت و رنگ برداری فوق العاده حرفه ای (پرداخت و موگیری، رنگرزی و شستشوی لکه های ایجاد شده ناشی از ریختن قهوه ، چای ، نوشابه و ...) ، شست شوی مبل(با جدیدترین دستگاه های مبل شویی ، شستشوی صندلی نهار خوری ، مبلمان استیل و راحتی) ، مرمت و بازسازی فرش و رفوگری(ریشه بافی و تعویض ریشه ، شیرازه بافی ، چرم دوزی ، دوگره و آرایش ریشه ، رفع سوختگی ، رفع بید خوردگی ، رفع پارگی و فرسودگی فرش) اشاره کرد.

سابقه بسیار درخشان و تجربه کاری بسیار بالای این مجموعه و همچنین شعب مختلف قالیشویی یوسف آباد در تهران از جمله نارمک ، شهرک غرب ، سعادت آباد ، شمیرانات ، پیروزی و یوسف آباد به اطمینان بیشتر ما به این قالیشویی می افزاید، و باعث می شود فرش های خود را با اطمینان کامل و با خیال راحت برای شستشو به این قالیشویی بسپاریم و نگرانی از بابت خرابی فرش زده دارشدن آن و یا تمیز نشدن آن نداشته باشیم که این موضوعات از دید مشتری حائز اهمیت است. تمام سعی این قالیشویی در جلب رضایت مشتری از خدمات آن است که مهم ترین اصل در این زمینه می تواند باشد.

پس اگر به دنبال یک قالیشویی خوب در تهران می گردید حتمن به این قالیشویی اعتماد کنید تا جواب اعتماد شما را با کار خوب خودشان بدهند

+ نوشته شده در شنبه 30 فروردين 1399ساعت 16:25 توسط idehmedia | | تعداد بازدید : 8

× بستن تبلیغات